Přihlásit se  \/ 
x
Registrovat  \/ 
x

Vyhledávání v gynekologické poradně

Otěhotnění po mimoděložním těhotenství

Odpovídá 

dobry den chtěla jsem se zeptat dne 26.4.2016 jsem prodělala laparoskopii kvůli mimodeloznimu tehotenstvi. mela jsem dodrzet sestinedeli ale bouzel jsem mela pohlavni styk(nic me nebolelo zadne problémy jsem nemela).po zakroku jsem dostala menstruaci v terminu.ted jsem ji mela dostat 24.5.2016 a bouzel se ještě nedostavila.chtela jsem se zeptat jestli není mozne abych byla znovu tehotna.cetla jsem ze by to byt mozne nemelo.zadne příznaky ze by mela menstruace prijit nemam jen me boli prsa a občas mi není dobře.dekuji za odpoved

(Téměř) nic není nemožné - otázka je, co je pravděpodobné. Doporučuji kontaktovat Vašeho ošetřujícího gynekologa - bez znalosti aktuálního nálezu není možná konkrétní rada.

MUDr. Miroslav Havlín

Místopředseda České společnosti gynekologie dětí a dospívajících zodpoví dotazy z oblasti gynekologie a dětské a dorostové gynekologie.

Pracoviště: ADC Sanatorium, s.r.o., Praha

Internetová stránka: www.adc-sanatorium.cz

Upozornění

Portál GYNWEB.cz obsahuje autorské články specialistů, rozhovory s nimi a také články vzniklé kompilací z veřejně dostupných zdrojů. Tyto články, jakožto rady v on-line poradně, v žádném případě nenahrazují konzultaci s lékařem, ani lékařskou péči. Všechny informace zde uvedené nejsou konkrétním návodem na léčbu a jsou pouze obecným informačním materiálem. Autoři článků ani provozovatel tohoto serveru nenesou odpovědnost za jakékoli nerespektování tohoto upozornění.
Přebírání obsahu je možné jen po písemném svolení majitele portálu GYNWEB.cz.
Tým portálu GYNWEB.cz

new gynweb

Adresa:
PHK MARKETING s.r.o.
Sokolovská 81/55
186 00 Praha 8
IČ 04024214

email: info@gynweb.cz

GYNWEB.cz je hlavním mediálním partnerem Nadačního fondu APOLENA. Nadační fond APOLENA podporuje moderní operační léčbu žen, které trpí závažnými gynekologickými onemocněními, a to na největším českém gynekologicko-endoskopickém pracovišti v Praze "U Apolináře".
Více na www.apolena.eu.