Přihlásit se  \/ 
x
Registrovat  \/ 
x

Vyhledávání v gynekologické poradně

Informace v lékařské dokumentaci

Odpovídá 

Dobrý den, chtěl jsem se jen zeptat na klasickou praxi v gynekologické ordinaci. Jsem syn a potřeboval bych vědět krevní skupinu své matky. Jde mi o to, jestli se v kartě tento údaj zakládá. Byl jsem se na to ptát u obvodní lékařky, jestli se toto nedělá třeba u předoperačního vyšetření, ale takovýto údaj tam neni. Řekla mi jen, že pokud byla těhotná tak by to mělo být u ošetřujícího gynekologa. děkuji za opověď...MK

Teoreticky by tato informace měla být v dokumentaci, ale po 15-ti letech je možno provádět skartace starých výsledků - každé pracoviště postupuje individuálně. Nutno probrat s konkrétním zařízením.

MUDr. Miroslav Havlín

Místopředseda České společnosti gynekologie dětí a dospívajících zodpoví dotazy z oblasti gynekologie a dětské a dorostové gynekologie.

Pracoviště: ADC Sanatorium, s.r.o., Praha

Internetová stránka: www.adc-sanatorium.cz

Upozornění

Portál GYNWEB.cz obsahuje autorské články specialistů, rozhovory s nimi a také články vzniklé kompilací z veřejně dostupných zdrojů. Tyto články, jakožto rady v on-line poradně, v žádném případě nenahrazují konzultaci s lékařem, ani lékařskou péči. Všechny informace zde uvedené nejsou konkrétním návodem na léčbu a jsou pouze obecným informačním materiálem. Autoři článků ani provozovatel tohoto serveru nenesou odpovědnost za jakékoli nerespektování tohoto upozornění.
Přebírání obsahu je možné jen po písemném svolení majitele portálu GYNWEB.cz.
Tým portálu GYNWEB.cz

new gynweb

Adresa:
PHK MARKETING s.r.o.
Sokolovská 81/55
186 00 Praha 8
IČ 04024214

email: info@gynweb.cz

GYNWEB.cz je hlavním mediálním partnerem Nadačního fondu APOLENA. Nadační fond APOLENA podporuje moderní operační léčbu žen, které trpí závažnými gynekologickými onemocněními, a to na největším českém gynekologicko-endoskopickém pracovišti v Praze "U Apolináře".
Více na www.apolena.eu.