Přihlásit se  \/ 
x
Registrovat  \/ 
x

Vyhledávání v gynekologické poradně

Oddálení menstruace kvůli dovolené

Odpovídá 

Dobrý den, obracím se na Vás s dotazem ohledně oddálení menstruace.Moje doktorka má dovolenou a já se nemám s kým poradit. 22.7. odletám na dovolenou, 25.7.bych měla dostat menstruaci. Dotorka mi předepsala Norethisteron. Vím jak jej užívat, podle návodu..Ale zajímá mě, pokud bych si například vzala prášky už dnes a po třech dnech vysadila, dostanu menstruaci dříve..ještě před dovolenou? Předem moc děkuji za odpověď.

Každý lékař během nepřítomnosti je povinen zajistit za sebe zástup. Posouvání menses dopředu má výrazně nižší efektivitu (úspěšnost 60 - 70%) než posun dozadu - zde je úspěšnost okolo 96%. Proto je vhodnější nasadit dle doporučení ošetřujícího gynekologa.

MUDr. Miroslav Havlín

Místopředseda České společnosti gynekologie dětí a dospívajících zodpoví dotazy z oblasti gynekologie a dětské a dorostové gynekologie.

Pracoviště: ADC Sanatorium, s.r.o., Praha

Internetová stránka: www.adc-sanatorium.cz

Upozornění

Portál GYNWEB.cz obsahuje autorské články specialistů, rozhovory s nimi a také články vzniklé kompilací z veřejně dostupných zdrojů. Tyto články, jakožto rady v on-line poradně, v žádném případě nenahrazují konzultaci s lékařem, ani lékařskou péči. Všechny informace zde uvedené nejsou konkrétním návodem na léčbu a jsou pouze obecným informačním materiálem. Autoři článků ani provozovatel tohoto serveru nenesou odpovědnost za jakékoli nerespektování tohoto upozornění.
Přebírání obsahu je možné jen po písemném svolení majitele portálu GYNWEB.cz.
Tým portálu GYNWEB.cz

new gynweb

Adresa:
PHK MARKETING s.r.o.
Sokolovská 81/55
186 00 Praha 8
IČ 04024214

email: info@gynweb.cz

GYNWEB.cz je hlavním mediálním partnerem Nadačního fondu APOLENA. Nadační fond APOLENA podporuje moderní operační léčbu žen, které trpí závažnými gynekologickými onemocněními, a to na největším českém gynekologicko-endoskopickém pracovišti v Praze "U Apolináře".
Více na www.apolena.eu.