Přihlásit se  \/ 
x
Registrovat  \/ 
x


Strict Standards: Redefining already defined constructor for class YtObject in /mnt/data/accounts/p/petrahk/data/www/gynweb.cz/templates/sj_financial/menusys/ytobject.php on line 21

Vyhledávání v gynekologické poradně

Boulička u poševního vchodu

Odpovídá 

Dobry den, nahmatala jsem si cca pred rokem a pul az dvema takovou boulicku hned za posevnim vchodem, velka cca 2cm rekla bych, byla jsem s tim u gynekologa a ten rekl, ze pokud nezlobi, tak neni duvod s tim nic delat, ze je to zdurela zlazka, nebo tak neco. A ze pokud by to zacalo zlobit, tak se to musi vyndat. Ted posledni dva dny je boulicka zdurela, nekdy, kdyz sedim, tak boli. Problem je ten, ze pres dva roky ziji v uk, a tady je prevence na gynekologii od 25 a me je 22. Urcite si sem zajdu na gyn.,jen to chvili potrva se zaregistrovat a domluvit si schuzku. Na gyn.chodim do cr. Chtela bych vedet co se deje a co mam asi tak priblizne ocekavat? Dekuji.

Bez vyšetření je jakákoliv rada nemožná, dle Vašeho popisu jde zřejmě o zánětlivé onemocnění některé ze struktur vchodu poševního (žlázek, sliznice, lymfatických uzlin apod.). Nutno problém řešit s gynekologem. Obecně se většina těchto stavů zvládne konzervativní léčbou, menší část vyžaduje drobný chirurgický zákrok.

MUDr. Miroslav Havlín

Místopředseda České společnosti gynekologie dětí a dospívajících zodpoví dotazy z oblasti gynekologie a dětské a dorostové gynekologie.

Pracoviště: ADC Sanatorium, s.r.o., Praha

Internetová stránka: www.adc-sanatorium.cz

Upozornění

Portál GYNWEB.cz obsahuje autorské články specialistů, rozhovory s nimi a také články vzniklé kompilací z veřejně dostupných zdrojů. Tyto články, jakožto rady v on-line poradně, v žádném případě nenahrazují konzultaci s lékařem, ani lékařskou péči. Všechny informace zde uvedené nejsou konkrétním návodem na léčbu a jsou pouze obecným informačním materiálem. Autoři článků ani provozovatel tohoto serveru nenesou odpovědnost za jakékoli nerespektování tohoto upozornění.
Přebírání obsahu je možné jen po písemném svolení majitele portálu GYNWEB.cz.
Tým portálu GYNWEB.cz

new gynweb

Adresa:
PHK MARKETING s.r.o.
Sokolovská 81/55
186 00 Praha 8
IČ 04024214

email: info@gynweb.cz

GYNWEB.cz je hlavním mediálním partnerem Nadačního fondu APOLENA. Nadační fond APOLENA podporuje moderní operační léčbu žen, které trpí závažnými gynekologickými onemocněními, a to na největším českém gynekologicko-endoskopickém pracovišti v Praze "U Apolináře".
Více na www.apolena.eu.