Přihlásit se  \/ 
x
Registrovat  \/ 
x

Vyhledávání v gynekologické poradně

Opožděná menstruace a bolest v podbřišku

Odpovídá 

Dobry vecer.Chtela by sem se zeptat uz 11 dni mi meska menstruace a mam bolesti v podbrusku akoby som ju mnela.Chci se zeptat ci muzu bit tehotna i kdyz mi test vysel negativne.Tehotna jsem uz byla mam dve deti ale ani pri jednom mi nebilo tak spatne.Dekuju za vijadrenie.

Jediná možná rada - kontaktujte svého ošetřujícího gynekologa. Tem jediný Vám zajistí spolehlivou diagnostiku případné gravidity. Orientační papírkové těhotenské testy jsou opravdu jen orientační. Subjektivní pocity - každá gravidita je jiná, na druhou stranu nepříjemné pocity v podbřišku mají ohromné množství příčin gynekologických i mimogynekologických.

MUDr. Miroslav Havlín

Místopředseda České společnosti gynekologie dětí a dospívajících zodpoví dotazy z oblasti gynekologie a dětské a dorostové gynekologie.

Pracoviště: ADC Sanatorium, s.r.o., Praha

Internetová stránka: www.adc-sanatorium.cz

Upozornění

Portál GYNWEB.cz obsahuje autorské články specialistů, rozhovory s nimi a také články vzniklé kompilací z veřejně dostupných zdrojů. Tyto články, jakožto rady v on-line poradně, v žádném případě nenahrazují konzultaci s lékařem, ani lékařskou péči. Všechny informace zde uvedené nejsou konkrétním návodem na léčbu a jsou pouze obecným informačním materiálem. Autoři článků ani provozovatel tohoto serveru nenesou odpovědnost za jakékoli nerespektování tohoto upozornění.
Přebírání obsahu je možné jen po písemném svolení majitele portálu GYNWEB.cz.
Tým portálu GYNWEB.cz

new gynweb

Adresa:
PHK MARKETING s.r.o.
Sokolovská 81/55
186 00 Praha 8
IČ 04024214

email: info@gynweb.cz

GYNWEB.cz je hlavním mediálním partnerem Nadačního fondu APOLENA. Nadační fond APOLENA podporuje moderní operační léčbu žen, které trpí závažnými gynekologickými onemocněními, a to na největším českém gynekologicko-endoskopickém pracovišti v Praze "U Apolináře".
Více na www.apolena.eu.