Přihlásit se  \/ 
x
Registrovat  \/ 
x

Vyhledávání v gynekologické poradně

Entizol a atypické krvácení

Odpovídá 

Dobrý den, poslední menstruace byla 13.1. a před i během jsem brala Entizol (10 dní, tabletky i vaginální globule). Vše bylo v pořádku, ale 21. den po menstruaci jsem jednorázově krvácela a dnes 25. den po menstruaci opět. Krev je jasně červená a vždy jen jednorázově, nekrvácím déle. Menstruace by nyní měla přijít za 3-4 dny, obvykle 28. nebo 29.den. Je toto krvácení náznakem něčeho neobvyklého? Děkuji.

Otázka pro Vašeho ošetřujícího gynekologa - bez vyšetření není možno seriózně zodpovědět, proto jen obecně. Byla jste léčena pro zánět poševní (neuvádíte, zda proběhlo i doléčení vaginálními laktobacily) takže je nejpravděpodobnější zánětlivý původ atypického krvácení. Zde je na místě odběr kontrolní mikrobiologie. Ostatní možné příčiny - především hormonální - není možno na dálku komentovat. Určitě se obraťte na svého ošetřujícího gynekologa.

MUDr. Miroslav Havlín

Místopředseda České společnosti gynekologie dětí a dospívajících zodpoví dotazy z oblasti gynekologie a dětské a dorostové gynekologie.

Pracoviště: ADC Sanatorium, s.r.o., Praha

Internetová stránka: www.adc-sanatorium.cz

Upozornění

Portál GYNWEB.cz obsahuje autorské články specialistů, rozhovory s nimi a také články vzniklé kompilací z veřejně dostupných zdrojů. Tyto články, jakožto rady v on-line poradně, v žádném případě nenahrazují konzultaci s lékařem, ani lékařskou péči. Všechny informace zde uvedené nejsou konkrétním návodem na léčbu a jsou pouze obecným informačním materiálem. Autoři článků ani provozovatel tohoto serveru nenesou odpovědnost za jakékoli nerespektování tohoto upozornění.
Přebírání obsahu je možné jen po písemném svolení majitele portálu GYNWEB.cz.
Tým portálu GYNWEB.cz

new gynweb

Adresa:
PHK MARKETING s.r.o.
Sokolovská 81/55
186 00 Praha 8
IČ 04024214

email: info@gynweb.cz

GYNWEB.cz je hlavním mediálním partnerem Nadačního fondu APOLENA. Nadační fond APOLENA podporuje moderní operační léčbu žen, které trpí závažnými gynekologickými onemocněními, a to na největším českém gynekologicko-endoskopickém pracovišti v Praze "U Apolináře".
Více na www.apolena.eu.