Přihlásit se  \/ 
x
Registrovat  \/ 
x

Vyhledávání v gynekologické poradně

Chybějící menstruace - jsem těhotná?

Odpovídá 

Dobrý den, před 4měsíci jsem vysadila HA, snažíme se s přítelem o miminko. Mentruaci jsem po dobu 3měsíců měla nepravidelnou,ale vždy se dostavila. Tento měsíc zatím ne. 3týdny mám pichlavé pocity v podbřišku, dnes ráno jsem asi 2 hodiny špinila, poté to odstoupilo a od té doby nic. Těhotenský test jsem si dělala asi před týdnem, byl negativní. Může být menstruce jen zpožděná nebo můžu být těhotná. Další těh. test jsem nedělala. Děkuji za odpověď

Jediná možná rada - kontaktujte svého ošetřujícího gynekologa. Příznaky jsou nespecifické a může v nich být obsažena řada dalších diagnóz. Orientační papírkové těhotenské testy jsou opravdu jen orientační a nelze jim plně důvěřovat. Ultrazvukové vyšetření a ev. odběr krve na hCG jsou suverénními metodami potvrzení či vyloučení gravidity.

MUDr. Miroslav Havlín

Místopředseda České společnosti gynekologie dětí a dospívajících zodpoví dotazy z oblasti gynekologie a dětské a dorostové gynekologie.

Pracoviště: ADC Sanatorium, s.r.o., Praha

Internetová stránka: www.adc-sanatorium.cz

Upozornění

Portál GYNWEB.cz obsahuje autorské články specialistů, rozhovory s nimi a také články vzniklé kompilací z veřejně dostupných zdrojů. Tyto články, jakožto rady v on-line poradně, v žádném případě nenahrazují konzultaci s lékařem, ani lékařskou péči. Všechny informace zde uvedené nejsou konkrétním návodem na léčbu a jsou pouze obecným informačním materiálem. Autoři článků ani provozovatel tohoto serveru nenesou odpovědnost za jakékoli nerespektování tohoto upozornění.
Přebírání obsahu je možné jen po písemném svolení majitele portálu GYNWEB.cz.
Tým portálu GYNWEB.cz

new gynweb

Adresa:
PHK MARKETING s.r.o.
Sokolovská 81/55
186 00 Praha 8
IČ 04024214

email: info@gynweb.cz

GYNWEB.cz je hlavním mediálním partnerem Nadačního fondu APOLENA. Nadační fond APOLENA podporuje moderní operační léčbu žen, které trpí závažnými gynekologickými onemocněními, a to na největším českém gynekologicko-endoskopickém pracovišti v Praze "U Apolináře".
Více na www.apolena.eu.