Přihlásit se  \/ 
x
Registrovat  \/ 
x

Vyhledávání v gynekologické poradně

Podezření na synechie

Odpovídá 

Dobrý den, mám takový intimní dotaz, mám 10 měsíční holčičku, již jsem to řešila s dětskou lékařkou, ale ta mne odbyla, že je to v pořádku.....Mám u dcery podezření na synechii, má tedy krásně vidět poševní vchod i močo. dírku, ale když od sebe odhrnu malé pysky, až nahoru, vidím tam jak jsou k sobě srostlé a nevidím u malé vůbec poštěváček, ani tzn. kapucka nejde odhrnout. Prostě pokud odhrnu co nejvíce malé pysky, tak nejdou odhrnout tak aby byl vidět klitoris.Je to u takto malého dítěte normální, že není poštěváček vidět nebo může být takto horní synechie a mám to řešit? mám za to že když byla malinké miminko měla poštěváček krásně vidět.

Popis je poněkud nejednoznačný, navíc genitál má různé varianty (jako uši, nosy apod.). Doporučuji kontaktovat lékaře atestovaného v oboru gynekologie dětí a dospívajících, jejich seznam najdete na http://www.detskagynekologie-cgps.cz, informace o sítí těchto specialistů Vám podá i zdravotní pojišťovna. MUDr. M. Havlín .

MUDr. Miroslav Havlín

Místopředseda České společnosti gynekologie dětí a dospívajících zodpoví dotazy z oblasti gynekologie a dětské a dorostové gynekologie.

Pracoviště: ADC Sanatorium, s.r.o., Praha

Internetová stránka: www.adc-sanatorium.cz

Upozornění

Portál GYNWEB.cz obsahuje autorské články specialistů, rozhovory s nimi a také články vzniklé kompilací z veřejně dostupných zdrojů. Tyto články, jakožto rady v on-line poradně, v žádném případě nenahrazují konzultaci s lékařem, ani lékařskou péči. Všechny informace zde uvedené nejsou konkrétním návodem na léčbu a jsou pouze obecným informačním materiálem. Autoři článků ani provozovatel tohoto serveru nenesou odpovědnost za jakékoli nerespektování tohoto upozornění.
Přebírání obsahu je možné jen po písemném svolení majitele portálu GYNWEB.cz.
Tým portálu GYNWEB.cz

new gynweb

Adresa:
PHK MARKETING s.r.o.
Sokolovská 81/55
186 00 Praha 8
IČ 04024214

email: info@gynweb.cz

GYNWEB.cz je hlavním mediálním partnerem Nadačního fondu APOLENA. Nadační fond APOLENA podporuje moderní operační léčbu žen, které trpí závažnými gynekologickými onemocněními, a to na největším českém gynekologicko-endoskopickém pracovišti v Praze "U Apolináře".
Více na www.apolena.eu.