Přihlásit se  \/ 
x
Registrovat  \/ 
x

Vyhledávání v gynekologické poradně

Prsty v pochvě a zánět

Odpovídá 

Dobrý den. Je mi 15let a mám trapný ale důležitý dotaz. Včera jsem byla u mého přítele a prstil mě. Bylo to druhé prstění v mém životě. A večer jsem si všimla, že mi nehorázně moc natekly pysky.. na začátku mám i na každé straně min. 3bouličky. Vypadá to opravdu nechutně. Všem dívkám co jsem četla to přes noc splasklo ale mě ne...bolí to při doteku takže ani pomalu nemůžu na záchod. Když mám nohy u sebe tak to hrozně tahá.. prosím vás co s tím mám dělat?

Dle popisu zřejmě došlo k zánětu pochvy a zevního genitálu. Jediná možná rada - co nejrychleji kontaktovat ošetřujícího gynekologa, který zajistí adekvátní vyšetření a léčbu.

MUDr. Miroslav Havlín

Místopředseda České společnosti gynekologie dětí a dospívajících zodpoví dotazy z oblasti gynekologie a dětské a dorostové gynekologie.

Pracoviště: ADC Sanatorium, s.r.o., Praha

Internetová stránka: www.adc-sanatorium.cz

Související dotazy

Upozornění

Portál GYNWEB.cz obsahuje autorské články specialistů, rozhovory s nimi a také články vzniklé kompilací z veřejně dostupných zdrojů. Tyto články, jakožto rady v on-line poradně, v žádném případě nenahrazují konzultaci s lékařem, ani lékařskou péči. Všechny informace zde uvedené nejsou konkrétním návodem na léčbu a jsou pouze obecným informačním materiálem. Autoři článků ani provozovatel tohoto serveru nenesou odpovědnost za jakékoli nerespektování tohoto upozornění.
Přebírání obsahu je možné jen po písemném svolení majitele portálu GYNWEB.cz.
Tým portálu GYNWEB.cz

new gynweb

Adresa:
PHK MARKETING s.r.o.
Sokolovská 81/55
186 00 Praha 8
IČ 04024214

email: info@gynweb.cz

GYNWEB.cz je hlavním mediálním partnerem Nadačního fondu APOLENA. Nadační fond APOLENA podporuje moderní operační léčbu žen, které trpí závažnými gynekologickými onemocněními, a to na největším českém gynekologicko-endoskopickém pracovišti v Praze "U Apolináře".
Více na www.apolena.eu.