Přihlásit se  \/ 
x
Registrovat  \/ 
x


Strict Standards: Redefining already defined constructor for class YtObject in /mnt/data/accounts/p/petrahk/data/www/gynweb.cz/templates/sj_financial/menusys/ytobject.php on line 21

Vyhledávání v gynekologické poradně

Silná menstruace po porodu

Odpovídá 

Dobrý den, prosím o odpověď na můj dotaz: Jsem devět měsíců po porodu čtvrtého dítěte, na kontrole jsem byla po šestinedělí, vše v pořádku. Od nového roku mám velmi silnou menstruaci, výměna vložky tak do hodiny max, krvácím jeden až dva dny po styku. Nyní jsem dostala menstruaci o čtyři dny dříve, pobolívá mne v podbříšku, dříve menstruace naprosto pravidelná.... Mohu se zeptat, co by mohlo být příčinou? Můj věk je 35. Děkuji moc, s pozdravem Veronika

Otázka pro Vašeho ošetřujícího gynekologa - bez komplexní znalosti Vašeho zdravotního stavu včetně aktuálního gynekologického nálezu není seriózně zodpověditelná. Na tomto typu dyskomfortu se mohou podílet aspekty zánětlivé, endokrinní, mechanické (myomy, cysty), celková onemocnění apod.

MUDr. Miroslav Havlín

Místopředseda České společnosti gynekologie dětí a dospívajících zodpoví dotazy z oblasti gynekologie a dětské a dorostové gynekologie.

Pracoviště: ADC Sanatorium, s.r.o., Praha

Internetová stránka: www.adc-sanatorium.cz

Upozornění

Portál GYNWEB.cz obsahuje autorské články specialistů, rozhovory s nimi a také články vzniklé kompilací z veřejně dostupných zdrojů. Tyto články, jakožto rady v on-line poradně, v žádném případě nenahrazují konzultaci s lékařem, ani lékařskou péči. Všechny informace zde uvedené nejsou konkrétním návodem na léčbu a jsou pouze obecným informačním materiálem. Autoři článků ani provozovatel tohoto serveru nenesou odpovědnost za jakékoli nerespektování tohoto upozornění.
Přebírání obsahu je možné jen po písemném svolení majitele portálu GYNWEB.cz.
Tým portálu GYNWEB.cz

new gynweb

Adresa:
PHK MARKETING s.r.o.
Sokolovská 81/55
186 00 Praha 8
IČ 04024214

email: info@gynweb.cz

GYNWEB.cz je hlavním mediálním partnerem Nadačního fondu APOLENA. Nadační fond APOLENA podporuje moderní operační léčbu žen, které trpí závažnými gynekologickými onemocněními, a to na největším českém gynekologicko-endoskopickém pracovišti v Praze "U Apolináře".
Více na www.apolena.eu.