Přihlásit se  \/ 
x
Registrovat  \/ 
x

Vyhledávání v gynekologické poradně

Pálení v pochvě

Odpovídá 

Dobrý den. Měsíčky mi skončily 18.5. Den poté jsem měla sexuální styk. Nic se nedělo, ale 21.5. jsem měla styk znovu a po styku bylo vše v pořádku. Den na to mě ale při malé potřebě začala pálit vagina, včera dokonce při malé potřebě káplo i pár kapiček krve. Nevíte co se děje?

Velmi pravděpodobně se jedná o zánětlivé onemocnění pochvy. Jako první pomoc je možno doporučit boraxové globule (Globulus cum natrio tetraborico) volně prodejné v lékárnách. Stejně tak je na místě se objednat na kontrolu k Vašemu ošetřujícímu gynekologovi.

MUDr. Miroslav Havlín

Místopředseda České společnosti gynekologie dětí a dospívajících zodpoví dotazy z oblasti gynekologie a dětské a dorostové gynekologie.

Pracoviště: ADC Sanatorium, s.r.o., Praha

Internetová stránka: www.adc-sanatorium.cz

Upozornění

Portál GYNWEB.cz obsahuje autorské články specialistů, rozhovory s nimi a také články vzniklé kompilací z veřejně dostupných zdrojů. Tyto články, jakožto rady v on-line poradně, v žádném případě nenahrazují konzultaci s lékařem, ani lékařskou péči. Všechny informace zde uvedené nejsou konkrétním návodem na léčbu a jsou pouze obecným informačním materiálem. Autoři článků ani provozovatel tohoto serveru nenesou odpovědnost za jakékoli nerespektování tohoto upozornění.
Přebírání obsahu je možné jen po písemném svolení majitele portálu GYNWEB.cz.
Tým portálu GYNWEB.cz

new gynweb

Adresa:
PHK MARKETING s.r.o.
Sokolovská 81/55
186 00 Praha 8
IČ 04024214

email: info@gynweb.cz

GYNWEB.cz je hlavním mediálním partnerem Nadačního fondu APOLENA. Nadační fond APOLENA podporuje moderní operační léčbu žen, které trpí závažnými gynekologickými onemocněními, a to na největším českém gynekologicko-endoskopickém pracovišti v Praze "U Apolináře".
Více na www.apolena.eu.