Přihlásit se  \/ 
x
Registrovat  \/ 
x

Vyhledávání v gynekologické poradně

Samovolný potrat v 10. týdnu a nízká sliznice

Odpovídá 

Dobrý den, chci se zeptat potratila sem v 10tt když se nedostavila menstruace byla sem u lékaře a ten řekl že nemám skoro žádnou sliznici, že špatně dorůstá. Může to být problém při dalším pokusu o otěhotnění a nemohlo být příčinou samotného potratu? Je mi 27 a jiné zdravotní problémy nemám. Děkuji za odpověď Katka

Dotaz není možno zodpovědět - chybí, kolik dnů po potratu byl dělán kontrolní ultrazvuk. Drtivá většina samovolných potratů v první třetině těhotenství má genetické příčiny. Proberte s Vaším ošetřujícím gynekologem - má více informací.

MUDr. Miroslav Havlín

Místopředseda České společnosti gynekologie dětí a dospívajících zodpoví dotazy z oblasti gynekologie a dětské a dorostové gynekologie.

Pracoviště: ADC Sanatorium, s.r.o., Praha

Internetová stránka: www.adc-sanatorium.cz

Upozornění

Portál GYNWEB.cz obsahuje autorské články specialistů, rozhovory s nimi a také články vzniklé kompilací z veřejně dostupných zdrojů. Tyto články, jakožto rady v on-line poradně, v žádném případě nenahrazují konzultaci s lékařem, ani lékařskou péči. Všechny informace zde uvedené nejsou konkrétním návodem na léčbu a jsou pouze obecným informačním materiálem. Autoři článků ani provozovatel tohoto serveru nenesou odpovědnost za jakékoli nerespektování tohoto upozornění.
Přebírání obsahu je možné jen po písemném svolení majitele portálu GYNWEB.cz.
Tým portálu GYNWEB.cz

new gynweb

Adresa:
PHK MARKETING s.r.o.
Sokolovská 81/55
186 00 Praha 8
IČ 04024214

email: info@gynweb.cz

GYNWEB.cz je hlavním mediálním partnerem Nadačního fondu APOLENA. Nadační fond APOLENA podporuje moderní operační léčbu žen, které trpí závažnými gynekologickými onemocněními, a to na největším českém gynekologicko-endoskopickém pracovišti v Praze "U Apolináře".
Více na www.apolena.eu.