Přihlásit se  \/ 
x
Registrovat  \/ 
x

Vyhledávání v gynekologické poradně

Zapáchající výtok a boláky na penisu

Odpovídá 

Dobrý den pane doktore, s přítelem jsem měla styk při konci menstruace, kdy jsem už pouze lehce špinila. Při styku jsem ale začala znovu krvácet, a příteli se na přirození po pár dnech udělaly boláky, které ho bolí Tak, že mu nejde ani vylučovat. Chci se zeptat, zda je chyba na mé straně a můžu mít v krvi něco špatně? Již dlouho bojuji se zapachajícím výtokem, ale tohle se mu nikdy před tím nestalo. Mockrát děkuji za odpověď.

Otázku rozdělím na dvě části:
1. žena s výtokem kontaktuje svého ošetřujícího gynekologa. Výtok je projevem zánětlivých změn v pochvě.
2. o muže s obtížemi genitálu pečují urologové Dle klinického vyšetření a laboratorních výsledků bude zahájena adekvátní léčba.

MUDr. Miroslav Havlín

Místopředseda České společnosti gynekologie dětí a dospívajících zodpoví dotazy z oblasti gynekologie a dětské a dorostové gynekologie.

Pracoviště: ADC Sanatorium, s.r.o., Praha

Internetová stránka: www.adc-sanatorium.cz

Upozornění

Portál GYNWEB.cz obsahuje autorské články specialistů, rozhovory s nimi a také články vzniklé kompilací z veřejně dostupných zdrojů. Tyto články, jakožto rady v on-line poradně, v žádném případě nenahrazují konzultaci s lékařem, ani lékařskou péči. Všechny informace zde uvedené nejsou konkrétním návodem na léčbu a jsou pouze obecným informačním materiálem. Autoři článků ani provozovatel tohoto serveru nenesou odpovědnost za jakékoli nerespektování tohoto upozornění.
Přebírání obsahu je možné jen po písemném svolení majitele portálu GYNWEB.cz.
Tým portálu GYNWEB.cz

new gynweb

Adresa:
PHK MARKETING s.r.o.
Sokolovská 81/55
186 00 Praha 8
IČ 04024214

email: info@gynweb.cz

GYNWEB.cz je hlavním mediálním partnerem Nadačního fondu APOLENA. Nadační fond APOLENA podporuje moderní operační léčbu žen, které trpí závažnými gynekologickými onemocněními, a to na největším českém gynekologicko-endoskopickém pracovišti v Praze "U Apolináře".
Více na www.apolena.eu.