Přihlásit se  \/ 
x
Registrovat  \/ 
x


Strict Standards: Redefining already defined constructor for class YtObject in /mnt/data/accounts/p/petrahk/data/www/gynweb.cz/templates/sj_financial/menusys/ytobject.php on line 21

Vyhledávání v gynekologické poradně

Těhotenské pocity, ale negativní test

Odpovídá 

dobry den mela bych dotaz jsem po revize dne 13.4.2017 mi udelali kuli srdicku ze miminku netlouklo.nasledne prisla menstruace 21.5.2017.ke dnesnimu dni jsem jeste nedostala dalsi menstruaci.dneska rano delanej tehu test a byla jen jedna carka.muzu byt tehotna a test nasledne udelat az za nejakou dobu?nebo mam ocekavat mesicky?telo teda rozhodne ukazuje na tehotenstvi ale jista si nejsem.dekuji.

Orientační papírkové těhotenské testy jsou skutečně jen orientační. Odběr krve na těhotenský hormon hCG dává spolehlivé výsledky od 28. dne cyklu a ultrazvukové vyšetření po 35. dnu cyklu. Proto doporučuji kontaktovat Vašeho ošetřujícího gynekologa, který adekvátní diagnostiku případné gravidity.

MUDr. Miroslav Havlín

Místopředseda České společnosti gynekologie dětí a dospívajících zodpoví dotazy z oblasti gynekologie a dětské a dorostové gynekologie.

Pracoviště: ADC Sanatorium, s.r.o., Praha

Internetová stránka: www.adc-sanatorium.cz

Upozornění

Portál GYNWEB.cz obsahuje autorské články specialistů, rozhovory s nimi a také články vzniklé kompilací z veřejně dostupných zdrojů. Tyto články, jakožto rady v on-line poradně, v žádném případě nenahrazují konzultaci s lékařem, ani lékařskou péči. Všechny informace zde uvedené nejsou konkrétním návodem na léčbu a jsou pouze obecným informačním materiálem. Autoři článků ani provozovatel tohoto serveru nenesou odpovědnost za jakékoli nerespektování tohoto upozornění.
Přebírání obsahu je možné jen po písemném svolení majitele portálu GYNWEB.cz.
Tým portálu GYNWEB.cz

new gynweb

Adresa:
PHK MARKETING s.r.o.
Sokolovská 81/55
186 00 Praha 8
IČ 04024214

email: info@gynweb.cz

GYNWEB.cz je hlavním mediálním partnerem Nadačního fondu APOLENA. Nadační fond APOLENA podporuje moderní operační léčbu žen, které trpí závažnými gynekologickými onemocněními, a to na největším českém gynekologicko-endoskopickém pracovišti v Praze "U Apolináře".
Více na www.apolena.eu.