Přihlásit se  \/ 
x
Registrovat  \/ 
x

Vyhledávání v gynekologické poradně

Mohu být těhotná?

Odpovídá 

Dobrý den, v pondělí jsem měla celý den kovovou chuť v puse ráno jsem si udělala těhotenský test a našla na něm slabou čárku. Dnes ráno tedy ve středu, jsem test opakovala v domnění že bude silnější ale test vyšel negativně a odpoledne jsem dostala slabou menstruaci. Takže tedy nejsem těhotná? Děkuji za odpověď.

Možné je téměř vše - otázka zní, jak je to pravděpodobné. Neuvádíte podstatné informace - datum poslední menstruace a přítomnost/nepřítomnost těhotenských známek (prsa, zažívání, tlak krevní, pocity v podbřišku apod.). Orientační papírkové testy jsou skutečně jen velmi orientační. Spolehlivou diagnostiku případné gravidity Vám zajistí pouze ošetřující gynekolog (ultrazvukové vyšetření, odběr krevní) - doporučuji ho kontaktovat.

MUDr. Miroslav Havlín

Místopředseda České společnosti gynekologie dětí a dospívajících zodpoví dotazy z oblasti gynekologie a dětské a dorostové gynekologie.

Pracoviště: ADC Sanatorium, s.r.o., Praha

Internetová stránka: www.adc-sanatorium.cz

Upozornění

Portál GYNWEB.cz obsahuje autorské články specialistů, rozhovory s nimi a také články vzniklé kompilací z veřejně dostupných zdrojů. Tyto články, jakožto rady v on-line poradně, v žádném případě nenahrazují konzultaci s lékařem, ani lékařskou péči. Všechny informace zde uvedené nejsou konkrétním návodem na léčbu a jsou pouze obecným informačním materiálem. Autoři článků ani provozovatel tohoto serveru nenesou odpovědnost za jakékoli nerespektování tohoto upozornění.
Přebírání obsahu je možné jen po písemném svolení majitele portálu GYNWEB.cz.
Tým portálu GYNWEB.cz

new gynweb

Adresa:
PHK MARKETING s.r.o.
Sokolovská 81/55
186 00 Praha 8
IČ 04024214

email: info@gynweb.cz

GYNWEB.cz je hlavním mediálním partnerem Nadačního fondu APOLENA. Nadační fond APOLENA podporuje moderní operační léčbu žen, které trpí závažnými gynekologickými onemocněními, a to na největším českém gynekologicko-endoskopickém pracovišti v Praze "U Apolináře".
Více na www.apolena.eu.