Přihlásit se  \/ 
x
Registrovat  \/ 
x

Vyhledávání v gynekologické poradně

Plastická chirurgie INTER CLINIC

Trápí Vás po porodu povislá prsa, větší bříško, nebo jen prostě máte větší tukové polštáře? Tým lékařů z kliniky plastické a vlasové chirurgie INTER CLINIC vám poradí s problémy, které se týkají tělesných nedokonalostí. Plastická klinika INTER CLINIC provádí modelace prsou, liposukce, plastika břicha (abdominoplastika) a další výkony včetně chirurgie ruky. Ptejte se specialistů z jedné z nejstarších soukromých klinik plastické a vlasové chirurgie.
www.interclinic.cz

Upozornění

Portál GYNWEB.cz obsahuje autorské články specialistů, rozhovory s nimi a také články vzniklé kompilací z veřejně dostupných zdrojů. Tyto články, jakožto rady v on-line poradně, v žádném případě nenahrazují konzultaci s lékařem, ani lékařskou péči. Všechny informace zde uvedené nejsou konkrétním návodem na léčbu a jsou pouze obecným informačním materiálem. Autoři článků ani provozovatel tohoto serveru nenesou odpovědnost za jakékoli nerespektování tohoto upozornění.
Přebírání obsahu je možné jen po písemném svolení majitele portálu GYNWEB.cz.
Tým portálu GYNWEB.cz

new gynweb

Adresa:
PHK MARKETING s.r.o.
Sokolovská 81/55
186 00 Praha 8
IČ 04024214

email: info@gynweb.cz

GYNWEB.cz je hlavním mediálním partnerem Nadačního fondu APOLENA. Nadační fond APOLENA podporuje moderní operační léčbu žen, které trpí závažnými gynekologickými onemocněními, a to na největším českém gynekologicko-endoskopickém pracovišti v Praze "U Apolináře".
Více na www.apolena.eu.