Přihlásit se  \/ 
x
Registrovat  \/ 
x

Vyhledávání v gynekologické poradně

Nafouklé bradavky

Odpovídá 

Dobrý den, je mi 20 let a mám problém se svými bradavkami. Už od puberty jsou takové nafouklé. Hodně lidí mi říkalo, že se to ještě může změnit, no myslím si, že puberta je za mnou a změna žádná. Proto bych se chtěla zeptat, zda je možné bradavky nějak upravit, aby nebyly nafouklé? Na kolik by takový zákrok přibližně vyšel? Předem děkuji za vaší odpověď.

Dobrý den, máte nafouklé bradavky, anebo dvorce? Mohlio by se jednat o tzv. tuberosní prsa nebo jen o náznak tuberosních prsou, nebo jen o tzv. herniaci žlázy. Ideální by byla osobní návěštěva. Konzultace s našimi plastickými chirurgy jsou bezplatné. Těšíme se na Vás. INTER CLINIC Praha - Radotín

Upozornění

Portál GYNWEB.cz obsahuje autorské články specialistů, rozhovory s nimi a také články vzniklé kompilací z veřejně dostupných zdrojů. Tyto články, jakožto rady v on-line poradně, v žádném případě nenahrazují konzultaci s lékařem, ani lékařskou péči. Všechny informace zde uvedené nejsou konkrétním návodem na léčbu a jsou pouze obecným informačním materiálem. Autoři článků ani provozovatel tohoto serveru nenesou odpovědnost za jakékoli nerespektování tohoto upozornění.
Přebírání obsahu je možné jen po písemném svolení majitele portálu GYNWEB.cz.
Tým portálu GYNWEB.cz

new gynweb

Adresa:
PHK MARKETING s.r.o.
Sokolovská 81/55
186 00 Praha 8
IČ 04024214

email: info@gynweb.cz

GYNWEB.cz je hlavním mediálním partnerem Nadačního fondu APOLENA. Nadační fond APOLENA podporuje moderní operační léčbu žen, které trpí závažnými gynekologickými onemocněními, a to na největším českém gynekologicko-endoskopickém pracovišti v Praze "U Apolináře".
Více na www.apolena.eu.