Přihlásit se  \/ 
x
Registrovat  \/ 
x

Vyhledávání v gynekologické poradně

Abdominoplastika a kýla v jizvě

Odpovídá 

Dobrý den, chtěla bych se k Vám objednat na konzultaci a následné operaci-abdominoplastika. Loni jsem byla na operaci velkého myomu řezem, odebrání dělohy a udělala se mi v jizvě kýla. Chtěla bych si nechat udělat plastiku břicha. Je abdominoplastika větší a bolestivější operace než operace myomu? Moc děkuji za odpověd.

Dobrý den, objednat se můžete na tel. 732 300 900, konzultace je bezplatná. Abdominoplastika je jiná operace než myomektomie, těžko srovnávat míru bolesti. Rádi Vám Vaše další dotazy zodpovíme během konzultace. Těšíme se na Vás, INTER CLINIC Praha - Radotín

Upozornění

Portál GYNWEB.cz obsahuje autorské články specialistů, rozhovory s nimi a také články vzniklé kompilací z veřejně dostupných zdrojů. Tyto články, jakožto rady v on-line poradně, v žádném případě nenahrazují konzultaci s lékařem, ani lékařskou péči. Všechny informace zde uvedené nejsou konkrétním návodem na léčbu a jsou pouze obecným informačním materiálem. Autoři článků ani provozovatel tohoto serveru nenesou odpovědnost za jakékoli nerespektování tohoto upozornění.
Přebírání obsahu je možné jen po písemném svolení majitele portálu GYNWEB.cz.
Tým portálu GYNWEB.cz

new gynweb

Adresa:
PHK MARKETING s.r.o.
Sokolovská 81/55
186 00 Praha 8
IČ 04024214

email: info@gynweb.cz

GYNWEB.cz je hlavním mediálním partnerem Nadačního fondu APOLENA. Nadační fond APOLENA podporuje moderní operační léčbu žen, které trpí závažnými gynekologickými onemocněními, a to na největším českém gynekologicko-endoskopickém pracovišti v Praze "U Apolináře".
Více na www.apolena.eu.